Jaki fidget spinner wybrać? Co to jest i gdzie kupić?

4.7/5 - (6 votes)

Fidget Spinner

O tej niepozornej zabawce jest głośno na całym świecie! Ten mały gadżet pozbawiony elektroniki skutecznie odciąga tłumy młodzieży i dzieci od komputerów i smartfonów. W czym tkwi jest sekret Fidget Spinnera? Jaka jest jego cena i gdzie kupić? Sprawdź poniżej.

Co to jest Fidget Spinner?

Fidget Spinner - cena, co to, gdzie kupićKażdy słyszał, ale nie każdy wie co to Fidget Spinner. Ta na pozór prosta konstrukcja wewnątrz ramion (dwóch, trzech, a nawet sześciu) skrywa łożyska, które pozwalają Fidget Spinner’owi swobodnie obracać się w dłoniach. Zabawka podczas kręcenia pozwala wykonywać najróżniejsze triki i ewolucje, nie tylko w dłoniach ale także w powietrzu! Instrukcje jak wykonywać triki znaleźć można na YouTube. Dobrze wyważony Fidget Spinner kręcić się będzie nawet do kilkudziesięciu sekund. Daje to spory wachlarz możliwości oraz sporo zabawy, nie tylko dzieciom i młodzieży, ale także dorosłym.

Fidget Spinner’y w sklepach znaleźć możemy nie tylko w wersjach z różną ilością ramion, ale także w szerokiej gamie kolorystycznej, a nawet modele świecące w ciemnościach (fidget spinnery fluorescencyjne). Niska cena zabawki oraz szeroki wachlarz możliwości zabawy jakie daje pozwoliły Fidget Spinner’owi uzyskać miano zabawki roku w niebywale krótkim czasie.

Gdzie kupić Fidget Spinner?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań odnośnie nowej zabawki jest to, gdzie kupić fidget spinner. Najłatwiej kupić po prostu w Internecie, gdzie oprócz dobrych cen znaleźć można szeroki wybór modeli. W sklepach stacjonarnych spinnery z pewnością pojawią się dopiero za kilka, kilkanaście dni. Kto jednak by chciał tyle czekać? Warto dodać, że wraz z panującą modą jest to idealny pomysł na prezent. Jaki Fidget Spinner kupić? Sprawdź poniżej.

Alternatywną opcją do powyższych spinnerów jest przegląd ofert na Allegro, czy w zagranicznym serwisie AliExperss. W przypadku serwisów aukcyjnych należy dokładnie jednak sprawdzić, czy wybrany przez nas model faktycznie wysyłany jest z Polski, a nie z Chin. W przypadku zakupów na AliExpress, na przesyłkę czekać możemy nawet do 30-40 dni.

Ile kosztuje Fidget Spinner?

Najtańsze modele kupimy już za niecałe 10 zł, ale z pewnością lepiej jest wyposażyć się w nieco droższy model. Od ceny jaką zapłacimy zależy nie tylko wygląd spinnera, ale także jego odpowiednie wyważenie i jakość łożysk. Tanie fidget spinnery w krótkim czasie mogą się zacierać, stopniowo skracając czas całkowitego obracania się. Inwestując w dobry spinner za kilkadziesiąt złotych, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Najchętniej wybierane spinnery kosztują od 20 do 50 zł, co nie oznacza, że w sklepach nie znajdziemy modeli nawet za ponad 100 zł. Tani hand fidget spinner to idealna opcja dla początkujących i wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić, na czym polega zabawa i czy przypadnie im ona do gustu. Jeżeli planujesz wykonywać triki i sztuczki, zainwestuj w lepszy model.

Najlepsze triki i sztuczki z Fidget Spinner’em

Poniżej znajdziesz film, w którym zaprezentowane są genialne triki z wykorzystaniem Fidget Spinnerów. Jeżeli nie wiesz jak wykonywać sztuczki za pomocą spinnera, koniecznie sprawdź poniższe wideo. Znajdziesz w nim poradnik zarówno z trikami dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych.

Fidget Spinner – jak kręcić?

Trzymając w palcach za środkową część fidget spinner’a należy wprowadzić ramiona zabawki w ruch. Odpowiednio balansując obracającymi się ramionami utrzymamy spinnera w ruchu obrotowym. Aby to jednak się udało, nasz spinner nie może być byle jaki. Grunt to dobre wyważenie konstrukcji.

Fidget Spinner, jaki model wybrać?

Szeroka gama modeli dostępnych w sieci może lekko przytłoczyć i wprowadzić w lekkie zakłopotanie. Oprócz powyżej wymienionych modeli często wybierane są również te: Fidget Spinner Rainbow, Shuriken, Fidget Ninja i Naruto Hand Spinner. Ich ceny są jednak nieco wyższe niż tradycyjnych modeli.

3 opinii o “Jaki fidget spinner wybrać? Co to jest i gdzie kupić?”

Dodaj opinię