Jakie słuchawki bezprzewodowe (bluetooth) kupić?

4.7/5 - (6 votes)

Ranking słuchawek bezprzewodowych (Bluetooth)

Dobre słuchawki Bluetooth

Słuchawki bezprzewodowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, który nie lubią być ograniczani przez długość przewodu jak ma to miejsce w słuchawkach tradycyjnych. Słuchawki bezprzewodowe cechują się wysoką mobilnością, dzięki czemu ulubionej muzyki możemy słuchać dosłownie wszędzie – jedynym ograniczeniem jest zasięg bluetooth. Jeżeli planujesz zakup słuchawek bezprzewodowych zwróć szczególną uwagę na jakość materiału użytego do ich produkcji oraz zapoznaj się dokładnie ze specyfikacją techniczną. Dodatkowo sprawdź opinie, w których często znajdziesz informacje na temat awaryjności danego modelu. Zakup dobrych słuchawek nie jest prosty, dlatego warto wcześniej sprawdzić jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, np. w poniższym rankingu.

Ranking słuchawek bezprzewodowych 2020

Poniżej znajdziesz najlepsze słuchawki bezprzewodowe. Ranking i opinie aktualizowane są na bieżąco. Zobacz jakie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth warto kupić poniżej.Jakie słuchawki bezprzewodowe kupić?

Dobre słuchawki bezprzewodowe to takie, które wytrzymają nam dobrych kilka lat bez awarii. Ogromny wpływ na wytrzymałość konstrukcji ma oczywiście cena. Im droższe słuchawki bezprzewodowe kupimy, tym teoretycznie dłużej powinny nam wytrzymać. Obecnie wyróżnić możemy następujące typy słuchawek bezprzewodowych: bluetooth, wifi, nauszne, douszne, otwarte, zamknięte, dokanałowe i półotwarte. Najczęściej spotykane na rynku to słuchawki bezprzewodowe douszne i nauszne.

Parametry techniczne słuchawek to podstawa, z którą należy zapoznać się jeszcze przed zakupem nowego sprzętu. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że producenci często zawyżają parametry jak pasmo przenoszenia i moc maksymalna. Co powinny posiadać dobre słuchawki bezprzewodowe? Z pewnością wbudowaną regulację głośności, dzięki której nie będziemy musieli za każdym razem wracać do komputera by zmniejszyć, bądź zwiększyć głośność słuchanej muzyki.

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth idealnie nadają się do podłączenia do komputera (w tym również do laptopów i notebooków), smartfonów, tabletów, odtwarzaczy mp3 a nawet PS4 czy też konsoli Xbox. Na rynku możemy również znaleźć słuchawki bezprzewodowe RF, lecz są one zdecydowanie rzadziej spotykane, bowiem wykorzystują fale radiowe do przesyłania dźwięku. Plusem takich słuchawek zdecydowanie jest zasięg działania, lecz należy liczyć się z tym, że takie słuchawki będziemy musieli co jakiś czas dostroić.

Rodzaj zasilania słuchawek bezprzewodowych

Słuchawki bezprzewodowe to przede wszystkim wysoka wygoda użytkowania. Należy jednak liczyć się z potrzebą ich częstego ładowania. Dobre słuchawki bezprzewodowe zapewnią nam na jednym pełnym ładowaniu do 4 godzin rozrywki. Jeżeli nie mamy ograniczenia dostępu do energii elektrycznej, cykliczne ładowanie nie będzie problemem.

Bezprzewodowe rozwiązania mają jeszcze jedną dużą zaletę. Idealnie nadają się dla tych, którzy uprawiają sport. Tradycyjne słuchawki z kablem mogą często ograniczać ruchy właśnie przez plątający się przewód. Warto jednak wybrać mniejsze słuchawki bezprzewodowe dla sportowców, aby nie odczuwać dyskomfortu z powodu ich wagi.

Słuchawki bezprzewodowe do 100 – 150 zł

Słuchawki bezprzewodowe do 100 zł to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dysponują mniejszym budżetem. W tej cenie kupimy dobre słuchawki oferujące przyzwoitą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki i rozmów. W przypadku tanich słuchawek należy szczególną uwagę zwrócić na wygodę ich używania i jakość materiału z jakiego zostały wykonane. Dobre słuchawki nie będą powodowały zmęczenia uszów. Jakie słuchawki bezprzewodowe do 100 zł kupić? Sprawdź poniższy ranking.

Dobrym, a zarazem tanim rozwiązaniem są słuchawki bezprzewodowe do 150 zł. Takie słuchawki idealnie sprawdzą się w grach oraz podczas słuchania muzyki. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie głośność ma największe znaczenie, a jakość oferowanego dźwięku. W słuchawkach za 150 zł zarówno niskie jak i wysokie tony będą na dobrym poziomie. Jakie słuchawki bezprzewodowe do 150 zł kupić? Sprawdź poniższy ranking.

Słuchawki bezprzewodowe do 200 zł

Mając do dyspozycji nieco większy budżet możemy sobie pozwolić na słuchawki bezprzewodowe do 200 zł, które oferują czysty dźwięk zarówno na wysokich jak i niskich tonach. Jakość materiałów użytych do produkcji słuchawek będzie również wyższa, niż w przypadku tańszych modeli. Dużą zaletą słuchawek za 200 zł będą również przyciski funkcyjne do zmiany nie tylko głośności, ale także utworów spotykanie w niektórych modelach. Jakie słuchawki bezprzewodowe do 200 zł kupić? Sprawdź poniższy ranking.

Słuchawki bezprzewodowe do 500 zł

Wysoka jakość dźwięku oraz solidna konstrukcja – to właśnie dostaniesz kupując słuchawki bezprzewodowe do 500 zł. Mając do dyspozycji taki budżet bez problemu kupisz słuchawki renomowanych producentów jak Sony, AKG, Thomson, Creative, Philips, JBL, Arkas i Sennheiser. Dodatkowo większość modeli w tym przedziale cenowym wyposażonych będzie w funkcję ładowania nie tylko na dedykowanej stacji, ale również ze zwykłego gniazdka (za pomocą specjalnej przejściówki). Oprócz takich bajerów jak klawisze funkcyjne do zmiany utworów oraz regulacja głośności znajdziemy również funkcje poprawiające dźwięk.

Słuchawki bezprzewodowe do 500 zł najczęściej wyposażone będą również w jeden z dwóch systemów redukcji szumów: aktywny lub pasywny. Dla fanów dźwięku przestrzennego również znajdzie się coś ciekawego, bowiem za tą kwotę można znaleźć modele oferujące cyfrowy dźwięk 5.1 oraz 7.1.

Słuchawki Bluetooth Ranking 2020

Do grona najpopularniejszych producentów słuchawek bezprzewodowych możemy zaliczyć Sony, AKG, Thomson, Creative, Philips, JBL, Arkas i Sennheiser. Każdy ze wspomnianych producentów oferuje dobre i tanie słuchawki bezprzewodowe. Zobacz powyższy ranking słuchawek bezprzewodowych, który pozwoli Ci podjąć decyzję jakiesluchawki.pl bezprzewodowe bluetooth kupić. W zestawieniu znajdziesz również aktualną cenę urządzenia i opinie.

Najważniejsze zapytania:

  • słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem
  • słuchawki bezprzewodowe mtv opinie
  • słuchawka bluetooth samsung
  • słuchawki bluetooth ranking 2019
  • jakie słuchawki bezprzewodowe do telewizora
  • słuchawki bezprzewodowe douszne ranking 2020
  • słuchawki bezprzewodowe philips

2 opinii o “Jakie słuchawki bezprzewodowe (bluetooth) kupić?”

  1. Jestem ciekaw jak grają słuchawki bezprzewodowe sony za 500 zł. Kupiłem swoje za 100 złotych i grają rewelacyjnie, więc w czym są lepsze te 5-krotnie droższe? Opinie są podzielone czy warto kupywac aż tak drogi sprzęt.

  2. Jakie sluchawki bezprzewodowe? To jasne! Jedynym słusznym modelem są sluchawki JBL T450BT które nie maja sobie równych. Za 300 zł mamy lepszy dźwięk niż w modelach za 1000 zł. A to o czymś musi świadczyć 😀 wystarczy poczytać opinie na ich temat

Dodaj opinię