Jaki podgrzewacz do butelek Ranking 2020

4.2/5 - (9 votes)

Najlepszy podgrzewacz do butelek, jaki wybrać?

Jaki podgrzewacz do mleka kupić?

Każdy rodzic doskonale wie, że dobry podgrzewacz do butelek to niezastąpione urządzenie w każdym domu, gdzie mieszka małe dziecko. W podgrzewacz do butelek powinni wyposażyć się wszyscy rodzice, bowiem urządzenie to potrafi znacznie ułatwić przygotowywanie posiłków dla naszej pociechy. Przed zakupem nowego urządzenia warto jednak sprawdzić, jaki podgrzewacz do butelek kupić oraz na jakie parametry techniczne zwrócić szczególną uwagę.

Podgrzewacz do butelek – zalety

Główną funkcją podgrzewacza do butelek jest oczywiście podgrzewanie picia, które chcemy podać naszemu dziecku. To jednak nie jedyna funkcja tego urządzenia. Za pomocą podgrzewacza do butelek możemy również podgrzać jedzenie przygotowane dla naszej pociechy. Funkcjonalność podgrzewacza do butelek to kwestia najważniejsza. Część urządzeń dostępnych na rynku dedykowanych jest jedynie pod butelki tego samego producenta – warto zatem sprawdzić, czy posiadana przez nas butelka będzie pasować. Kupując większy podgrzewacz będziemy również mogli podgrzewać w nim małe słoiki.

Możliwość regulacji temperatury to kolejna ogromna zaleta podgrzewaczy. Każdy z posiłków przygotowanych dla naszej pociechy wymaga podania w innej temperaturze. Podgrzewacz do butelek z termostatem pozwala na ustawienie wymaganej temperatury na specjalnym wyświetlaczu. Cena takiego urządzenia jest zazwyczaj nieco wyższa, niż tradycyjnego podgrzewacza. Jeżeli dużo podróżujecie, zwróćcie przez zakupem uwagę, czy podgrzewacz posiada wymienne końcówki zasilania. Zazwyczaj producenci oferują jednak możliwość podłączenia do tradycyjnego gniazda i zapalniczki samochodowej.

Podgrzewacz do butelek Ranking i opinie 2020

Poniżej znajdziesz najlepsze podgrzewacze do mleka. Ranking i opinie aktualizowane są na bieżąco. Zobacz jaki podgrzewacz do butelek warto kupić poniżej.

Do grona najpopularniejszych producentów podgrzewaczy do butelek możemy zaliczyć Chicco, Babyono, Tufi, Tommee Tippee, Canpol Babies, Philips i Lovi. Każdy ze wspomnianych producentów oferuje dobre, droższe i tanie podgrzewacze. Zobacz poniższy ranking podgrzewaczy do butelek, który pozwoli podjąć decyzję jaki podgrzewacz do butelek kupić.1 opinia o “Jaki podgrzewacz do butelek Ranking 2020”

  1. Widziałam ostatnio w sklepie podgrzewacz do butelek Tommee Tippee. Czy ktoś zna opinie na temat tego producenta? Waham się również nad Lovi i Babyon. Warto inwestować w podgrzewacz do butelek do samochodu?

Dodaj opinię