Jak działają pralki EcoBubble™?

Rate this post

Każdy z nas marzy o tym, aby wyciągane z bębna pranie było czyste, świeże i pachnące. A co, jeżeli doskonałe rezultaty moglibyśmy osiągnąć nawet przy niskiej temperaturze wody? Sprawdź, jak działają pralki EcoBubble™ dostępne w ofercie marki Samsung i dlaczego cieszą się tak dużą popularnością! Poznaj ich najważniejsze funkcje i technologie, które znacząco ułatwiają nam dbanie o kondycję ubrań.

Jak działają pralki EcoBubble™?

O pralkach EcoBubble™ mówi się coraz częściej. To odpowiednie rozwiązanie dla osób, którym zależy na doskonałych efektach prania nawet w momencie, gdy wybieramy niższą temperaturę prania. Czasami jest to po prostu konieczne – niektóre materiały źle znoszą wysoką temperaturę wody.

Ciekawym rozwiązaniem są w tym przypadku pralki EcoBubble™. Z ich pomocą możesz również oszczędzać energię. W urządzeniach z tej kategorii możemy skorzystać z działania aktywnej piany, która świetnie usuwa zanieczyszczenia. Warto zwrócić też uwagę na pralkę z dodatkową funkcją Speed Spray. Intensywny natrysk wody przyspiesza proces płukania, a zwiększone obroty bębna szybciej pozbywają się wody z ubrań.

Pralki Samsung EcoBubble™ – czym kierować się podczas zakupu?

Interesuje Cię pralka Samsung EcoBubble™ 9kg czy taka z mniejszym wsadem prania? Dobierz rozmiar urządzenia do potrzeb Twoich oraz innych domowników. Podczas wyboru sprzętu warto zwrócić uwagę na jego rozmiar.

Co jeszcze jest ważne? Marka Samsung posiada w swojej ofercie przeróżne modele pralek, dzięki czemu technologia EcoBubble™ to nie jedyne, czym może wyróżniać się wybrany przez nas model. Chętnie wybierane są również pralki z dodatkowymi drzwiami AddWash™. W ten sposób możesz dorzucić do bębna dodatkowe ubrania i to w dowolnym momencie trwania cyklu prania.

Pralka EcoBubble™ – najważniejsze funkcje i technologie

Interesuje Cię program Super Szybki, który trwa zaledwie 39 minut*? Tylko tyle wystarczy, aby pozbyć się nawet trudnych zanieczyszczeń. Funkcja Speed Spray korzysta z natrysku wody i przyspiesza proces płukania. Program znajdziesz w wybranych modelach pralek z technologią EcoBubble™.

Gdy wiesz już, jak działa wspomniana technologia EcoBubble™, warto dowiedzieć się, jakich jeszcze funkcji możesz spodziewać się w przypadku pralek marki Samsung. Pomocna może być między innymi higieniczna para. W ten sposób zanieczyszczenia będą dokładnie usuwane podczas cyklu prania. Wybierając program z funkcją pary, nie musisz korzystać z funkcji prania wstępnego. Możesz natomiast pozbyć się do 99,9% bakterii i alergenów**.

W wybranych modelach pralek znajdziesz też technologię QuickDrive™, która pozwala na skuteczne pranie w czasie nawet o 50% krótszym oraz oszczędzanie aż do 20%*** prądu w stosunku do urządzeń starszej serii. Nie rezygnujesz natomiast ze skuteczności prania. Zasługą takich efektów jest zastosowanie innowacyjnej konstrukcji bębna Q-Drum™, który składa się z dwóch niezależnie obracających się części. W ten sposób ubrania poruszają się nie tylko z góry na dół, ale również do przodu i do tyłu.

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

**Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

*** Na podstawie badań Intertek: seria WW8000T vs. WW6500K. Skrócenie czasu prania o 50% oraz zmniejszenie zużycia energii o 20% (40°C, połowa załadunku), przy założeniu wydajności prania ±5%.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Dodaj opinię