Farby BECKERS – Twój najlepszy wybór

Rate this post

FARBY BECKERS, to nowoczesny look w dobrym stylu, harmonia kolorów i doskonałe parametry techniczne. Zestawienie tych elementów sprawią, że wybór FARB BECKERS to inwestycja w trwałość, jakość i estetyczne doznania.

FARBY BECKERS przeznaczone są do niemal wszystkich powierzchni i pomieszczeń, ekologiczne i  antyalergiczne, w niespotykanej palecie kolorów spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów.

Produkty BECKERS to szeroka oferta, którą możemy podzielić na :

• Farby do ścian i sufitów

• Grunty do ścian i sufitów

• Emalie do drewna i metalu

• Lakiery i bejce do drewna

• Produkty do prac zewnętrznych

• Produkty pomocnicze

Chcesz odnowić mieszkanie, zmienić design, planujesz kolory w swoim nowym domu, szykujesz  pokój dla dziecka czy może przywracasz blask starym meblom?  Do wszystkich tych zadań najlepiej sprawdzą się FARBY BECKERS ze swoim szerokim zakresem zastosowań.

Farba to przede wszystkim kolor, od dawna wiadomo jak kolory nas otaczające mają na nas wpływ, dlatego też wybór koloru farb użytych w naszych pomieszczeniach ma tak istotne znaczenie.

BECKERS oferuje niezwykły panel barw i kolorów do różnych pomieszczeń, zimne barwy skandynawskiego domu, pastelowe  ciepłe refleksy dziecięcych pokoi, czy też żywe kolory pomieszczeń w których spędzamy najwięcej czasu.

FARBY MATOWE Z kolekcji BECKERS, to produkty cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, są praktyczne, łatwe w zastosowaniu przy samodzielnym użytkowaniu, dobrze zmywalne oraz dostępne w niezliczonej ilości barw i odcieni.

FARBY BECKERS to idealny wybór dla wszystkich, parametry i właściwości techniczne, łatwość użytkowania, dostępność kolorów gwarantują zadowolenie i komfort na długi czas.

Dodaj opinię