Prywatny pokój relaksu dla każdego? To możliwe

Rate this post

Każdy marzy o luksusowym mieszkaniu, w którym będzie posiadać wszystkie niezbędne narzędzia relaksujące. Prywatne SPA kojarzy się z prestiżem i bogactwem. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy elementy znajdujące się w takim miejscu są naprawdę drogie. Naszym zadaniem jest udowodnienie Wam, że każdy może zaprojektować i wykonać swój własny pokój relaksu. Fotele do masażu, kino domowe, a nawet saunę i pozostałe akcesoria można umieścić nawet na niewielkim metrażu. Największym problemem może być wolne pomieszczenie, lecz jeśli dysponujecie nim już teraz, zaczynajcie tworzenie projektu.

Sauna, prysznic i fotele masujące

Na jaki koszt trzeba się przygotować, by był w pełni usatysfakcjonowanym użytkownikiem domowego mini SPA? Większość osób prawdopodobnie nastawia się na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Otóż nic bardziej mylnego! Możecie bez problemu zamknąć realizację w 10 tysiącach, biorąc pod uwagę komponenty najwyższej jakości od renomowanych producentów. Niewielka sauna dla jednej, maksymalnie dwóch osób to koszt rzędu 2-3 tysięcy złotych, Massaggio Piccolo z oferty Rest Lords można kupić w podobnej cenie (niecałe 3 tysiące złotych, lecz często oferowane są promocje, które obniżają sumę do 2500 złotych). Niewiele większym i droższym, lecz na pewno bardziej zaawansowanym produktem jest Massaggio Ricco. Jego wymiary wynoszą 81 cm x 100 cm x 104 cm (szer. x wys. x dł.), dlatego można pokusić się o stwierdzenie, że jest to wyposażenie kompaktowe, pasujące do opisywanego przez nas projektu. Pomieszczenie, w którym znajduje się sauna, powinno być przystosowane do szybkiego schładzania ciała po sesji. Prysznic musi znajdować się tuż obok, więc warto zadbać o zabezpieczenie podłogi kafelkami – chociaż niewielkiego odcinka.

Dodatkowe akcesoria

Posiadając 3 wyżej wymienione elementy wyposażenia, warto zastanowić się nad akcesoriami do aromaterapii. Jeśli chodzi o muzykoterapię, nie musicie przejmować się zestawem audio, ponieważ niemal wszystkie fotele do masażu dostępne w ofercie firmy Rest Lords, dysponują wbudowanym modułem Bluetooth, umożliwiając tym samym synchronizację telefonu lub innego odtwarzacza. Posiadają one również wbudowane głośniki i w przypadku droższych egzemplarzy, np. Massaggio Stravagante wejście na słuchawki. Relaks z ulubionym zestawem piosenek będzie doskonałym wyborem dla każdego. Dodając do tego przyjemne oświetlenie LED z wykorzystaniem kolorowych taśm, można osiągnąć wspaniały efekt w niskiej cenie.

Podsumowanie

Jak widać, zaprojektowanie swojego mini SPA nie musi być drogie, by było zadowalające. Korzystając z oferty Rest Lords, możecie już w atrakcyjnej cenie otrzymać własnego masażystę w postaci stylowego i nowoczesnego fotela masującego. Jego zaawansowanie i design zależy tylko i wyłącznie od waszych indywidualnych potrzeb, oczekiwań oraz budżetu. Jeśli macie problem z dokonaniem wyboru, ponieważ chcecie zainwestować w satysfakcjonujący model fotela masujące na lata, warto skontaktować się ze specjalistami z Rest Lords. Chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dopasować najlepsze rozwiązania.

Dodaj opinię