Pralko-suszarka PerfectCare – urządzenie, które pokochasz

Rate this post

Pranie i prasowanie bywa uciążliwym i nielubianym obowiązkiem domowym. Jednak z odpowiednim sprzętem pokochamy te czynności. Electrolux specjalizuje się w produkcji kompaktowych, nowoczesnych pralko-suszarek, które odmienią nasze życie i zadbają o nasze ubrania. Dzięki nim już nigdy nie będziemy się zastanawiać, gdzie postawić dwuskrzydłową suszarkę z praniem – w sypialni, w salonie, a może w kuchni?

Tradycyjne wieszanie i suszenie prania jest czasochłonne. Skorzystajmy więc z wygody, którą dają pralko-suszarki Electrolux. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom nasze ubrania będą zadbane jak nigdy dotąd. Będą mieć też niewiele zagnieceń, skróci się więc znacząco czas ich prasowania.

Na rynku mamy dwa rodzaje pralko-suszarek z linii PerfectCare – do zabudowy i wolnostojące. Zaprojektowano je tak, że będą harmonizować się z każdym wnętrzem. Jeśli mamy bardzo mało miejsca w łazience, pralko-suszarkę można postawić np. w kuchni i ukryć pod blatem.

W jaki sposób dbać o swoje ubrania?

Lubimy markowe ubrania z dobrych jakościowo tkanin. Wygodne i dobrze skrojone. Boimy się jednak, że nie będziemy potrafili o nie zadbać. Odpowiednie pranie to najlepszy sposób na przedłużenie trwałości ubrań. Z pralko-suszarkami z linii PerfectCare jest to bardzo proste.

Wyrzucamy do śmieci trwale poplamione, wyblakle swetry czy podkoszulki, spodnie, które się skurczyły w praniu i kupujemy nowe. Dla naszej kieszeni i środowiska naturalnego będzie lepiej, jeśli ubrania dłużej nam posłużą. Jak wynika z badań WRAP (Waste & Resources Action Programme), organizacji, która zajmuje się zrównoważoną gospodarką odpadami, przemysł odzieżowy jest czwartą co do wielkości branżą, która oddziałuje na środowisko naturalne, zaraz po budownictwie mieszkaniowym, transporcie i produkcji żywności.

Pralko-suszarki Electrolux z linii PerfectCare to jedyne na rynku pralko-suszarki z pompą ciepła oraz systemami DelicateCare, SteamCare i SensiCare. Pozwalają oszczędzać czas i energię przy zachowaniu doskonałych efektów prania i suszenia. Jednocześnie wydłużają trwałość nawet najdelikatniejszych tkanin.

Pralko-suszarka Electrolux – zalety

Pralko-suszarki PerfectCare dają gwarancję zachowania pierwotnych kolorów ubrań, bielizny i pościeli. Do tej pory tej klasy pielęgnację można było uzyskać jedynie w profesjonalnej pralni.

Już nigdy nie będziemy zastanawiać się, gdzie postawić dużą, niewygodną suszarkę, która w każdym mieszkaniu zajmuje dużo miejsca. Całe pranie idealnie czyste i suche wyjmiemy po prostu z pralko-suszarki.

Sterowanie pralko-suszarką z linii PerfectCare jest intuicyjne i przejrzyste. Umożliwia to cyfrowy wyświetlacz z wyraźnymi napisami.

W pralkach z suszarką Electrolux jest wiele programów prania i suszenia, które dopasowują się do rodzaju tkanin i stopnia zabrudzenia. Ubrania czyste, suche i bez zagnieceń możemy mieć w zasięgu ręki w stosunkowo krótkim czasie.

System SmartSense wykrywa wilgotność każdej rzeczy w bębnie, równomiernie suszy każde ubranie i chroni je przed zbyt wysoką temperaturą.

Urządzenie Electrolux są bezpieczne, mają m.in. blokadę bębna. Nie ma więc możliwości, by pralkę otworzyło np. dziecko.

Dzięki funkcji opóźnionego startu możemy precyzyjnie ustawić moment, kiedy ubrania skończą się suszyć.

Pralko-suszarka PerfectCare – oszczędność energii w każdym cyklu prania

Pralko-suszarki Electrolux mają oznaczenia klasy energetycznej od A do A-40 proc. Oznacza to, że urządzenia Electrolux o najwyższej klasie energetycznej zużywają o 40 proc. mniej energii niż inne urządzenia klasy A.

Niektóre technologie mogą przyczyniać się do większej energooszczędności. Należą do nich silniki falownikowe, technologie SensiCare i DelicateCare, a także technologia pompy ciepła.

System SensiCare ma m.in. czujniki ciężaru. Dostosowuje więc zużycie wody, jej temperaturę i czas prania do wagi oraz rodzaju wsadu w bębnie. Ubrania będą prane tak długo, jak jest to potrzebne.

Nowoczesne pralko-suszarki PerfectCare są ciche. Gdy pracują, emitują dźwięk na poziomie zaledwie 47 decybeli. Z powodzeniem możemy więc np. słuchać ulubionej muzyki lub rozmawiać przez telefon, gdy pralka jest włączona.

Programy, dzięki którym pralko-suszarka PerfectCare perfekcyjnie zadba o Twoje ubrania

Pralko-suszarki z linii PerfectCare piorą i suszą bardzo precyzyjnie. Jeśli nie wiemy, ile detergentu należy użyć do prania, nie musimy się o to martwić. Zadba o to funkcja AutoDose. Zbyt duża lub zbyt mała ilość detergentu może być szkodliwa dla tkanin, dlatego system AutoDose automatycznie dozuje go dokładnie tyle, ile potrzeba.

Pralka waży pranie w bębnie i dobiera odpowiednią dawkę detergentu, który po jednorazowym napełnieniu szufladki wystarcza nawet na 20 prań. Jest to nie tylko praktyczne i wygodne, ale także gwarantuje optymalną pielęgnację tkanin.

Funkcja wytwarzania pary w pralkach redukuje o jedną trzecią ilości zagnieceń na tkaninach. Pralko-suszarki Electrolux z technologią SteamCare® mają system PlusSteam, który pod koniec cyklu prania tłoczy do bębna parę. Dostępny jest również oddzielny cykl parowy, umożliwiający szybkie i łatwe odświeżenie odzieży.

Opcja SoftPlus równomiernie rozprowadza płyn zmiękczający po całym praniu, by dotarł do każdego, pojedynczego włókna. Rzeczy, uprane w pralkach PerfectCare, są więc miękkie i długo pachną świeżością.

Z kolei opcja UltraCare miesza detergent z wodą tak, by chronić włókna i kolory, a jednocześnie dokładnie wszystko wyprać. Tkaniny, nawet te najdelikatniejsze, wyglądają długo jak nowe.

Pralko-suszarki Electrolux mają certyfikaty Woolmark. Możemy więc prać w nich miękkie, wełniane swetry bez obawy, że się skurczą lub zmechacą.

Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w pralko-suszarkach Electrolux codzienne obowiązki staną się przyjemnością!

Dodaj opinię