Google i pozycjonowanie www

Rate this post


Pozycjonowanie stron cennik – wielu internautów, właścicieli biznesów online wpisuje to hasło do internetu. Szukają profesjonalnych firm, które wypozycjonują ich stronę. Bo pozycjonowanie generuje widoczność w internecie, daje przewagę nad konkurencją, zapewnia ruch na stronie, a tym samym zysk. Ale czym różni się pozycjonowanie wordpress od zwykłego pozycjonowania?

Co to jest wordpress?

WordPress jest to system cms, za pomocą którego stworzysz witrynę www. Dodać trzeba, że jest to system dosyć łatwy w użytkowaniu. W odróżnieniu na przykład od systemu Joomla, który jest już bardziej skomplikowany. WordPress jest przede wszystkim łatwy i prosty w instalacji, a także..

 • łatwo i intuicyjnie dodaje się w nim nowe artykuły, tagi,

 • łatwo jest dodać artykuł do danej kategorii,

 • jest też w wordpressie specjalne miejsce, gdzie można ściągać i przełączać darmowe motywy,

 • można też zainstalować motyw kupiony,

Optymalizacja i pozycjonowanie wordpress

WordPress jest więc bardzo popularnym systemem cms, choć ma on również wady. Wadą jest bardzo duża ilość kodu i duża baza danych – to implikuje problemy z ładowaniem się strony www. Poza tym ów system wymaga regularnych aktualizacji, gdyż kod wordpressa często atakują hakerzy. Pojawiają się też problemy, jeśli zapragniesz przerabiać szablony. WordPress wymaga również sporej pracy w zakresie optymalizacji. Rozwiązaniem jest przepisanie kodu i udoskonalenie systemu. Konieczne jest zatrudnienie profesjonalnej firmy zajmującej się optymalizacją i pozycjonowaniem wordpress. Bo pozycjonowanie, czyli wypromowanie witryny opartej na wordpressie w internecie ściśle łączy się z dostosowaniem tej witryny do wymogów google, czyli z optymalizacją.

Pozycjonowanie stron cennik – wyszukiwanie firmy w wynikach Google

Pozycjonowanie wordpress i w ogóle pozycjonowanie jako takie ściśle wiąże się z wyszukiwarkami internetowymi. Powstało wraz z powstaniem tych wyszukiwarek. Na przykład jeśli chcesz wyszukać w internecie firmę zajmującą się promowaniem witryn w wyszukiwarce to wpisujesz w okienko Google następujące frazy:

Po wpisaniu fraz wyświetlają się tzw. wyniki wyszukiwania.

Po co są zaplecza?

Ale wyniki wyszukiwania nie wyświetlają się w sposób przypadkowy. W pierwszej kolejności widzisz te, które są najlepiej wypozycjonowane. Pozycjonowanie polega na umieszczeniu w internecie słów kluczowych, pod którymi znajdują się linki prowadzące do pozycjonowanej witryny. Linki i słowa kluczowe (na przykład wspomniane pozycjonowanie wordpress, reklama adwords Warszawa czy pozycjonowanie stron Warszawa) pozycjonerzy umieszczają w artykułach lub na tzw. zapleczach – często tworzonych właśnie na systemie wordpress. Pozycjonerem jest albo amator, właściciel witryny albo specjalnie zatrudniona agencja interaktywna, pozycjonująca.

Optymalizacja i reklama adwords Warszawa

Jeśli chcesz wypromować swoją witrynę w wyszukiwarkach internetowych to wybierz sprawdzoną agencję, np. BLUMO, która oprócz pozycjonowania oferuje cały pakiet i audyt SEO online, w skład którego wchodzi…

 • optymalizacja – dbanie o poprawność kodu i treści, zdjęć, słów kluczowych w witrynie oraz dopasowanie tej treści do wymogów Google

 • prowadzenie kampanii GoogleAdWords, na przykład reklama adwords Warszawa

 • kampanie w social media

 • Linkbuilding – pozyskiwanie linków z wartościowych źródeł

 • doradztwo w zakresie marketingu

 • tworzenie unikalnych treści

 • tworzenie witryn (na autorskim kodzie) i prowadzenie blogów

Dodaj opinię