Dobry soundbar do 1500 zł – ranking modeli

Rate this post

Soundbar sprawi, że korzystanie z telewizora stanie się jeszcze bardziej ekscytujące. Gdy chcesz podnieść jakość dźwięków, soundbar nie tylko pozwoli na uzyskanie kinowego brzmienia w Twoim salonie, ale również oferuje szeroką gamę dodatkowych funkcji. Jaki sprzęt warto wybrać w cenie do 1500 zł? Oto nasze propozycje!

Soundbar – dlaczego warto go mieć?

Chcesz poprawić jakość brzmienia swojego telewizora? Czy lepiej zdecydować się wtedy na soundbar czy kolumny?

Zdecydowanie na soundbar, ponieważ to sprzęt dedykowany do tego celu. Ma on formę listwy, która wyposażona jest w głośniki i umieszczana jest pod telewizorem. Dodatkowo do soundbara może być dodany subwoofer – głośnik niskotonowy, basowy.

Ponadto soundbar oferują dostęp do szerokiej gamy funkcji dodatkowych, dzięki którym korzystanie z telewizora, ale też innych sprzętów jest jeszcze łatwiejsze. Pozwalają między innymi na bezprzewodowe streamowanie muzyki przez Bluetooth i korzystanie z różnych trybów dźwiękowych.

Jaki soundbar do 1500 zł wybrać?

Dobry soundbar nie musi być bardzo drogi. Jaki soundbar do 1500 zł warto wybrać? W tym przedziale cenowym czeka szeroka gama modeli na https://www.salonydenon.pl/produkty/soundbary, również sygnowanych znanymi logo, które mogą zaoferować kinowe brzmienie i szeroką funkcjonalność.

Zobacz przygotowany przez nas ranking soundbarów do 1500 zł – sprawdź polecane modele!

Soundbar – kino domowe DHT-S316 DENON

Kompaktowy model o wysokiej klasie dźwięku, który wykorzystuje technologie Dolby Digital, DTS dla dźwięku przestrzennego, a także Bluetooth dla bezprzewodowej transmisji muzyki.

Soundbar – system kina domowego MAGNIFI MINI POLK AUDIO

Również model o kompaktowych wymiarach i szerokim zastosowaniu, prosty w instalacji i pasujący do większości modeli telewizorów. Wykorzystuje technologie dźwięku przestrzennego, funkcję poprawy jakości głosów, ma tryb nocny.

Soundbar Denon DHT-S217 z Dolby Atmos i dwoma wbudowanymi subwooferami DENON

Model typu all-in-one, który ma formę samej listwy. Wykorzystuje technologię Dolby Atmos 3D, aby zapewniać maksymalną jakość dźwięku przestrzennego. Ma też funkcję Denon Dialog Enhancer dla poprawy wyrazistości dialogów.

Soundbar z bezprzewodowym subwooferem SIGNA S2 POLK AUDIO

Zapewnia efektowne brzmienie z wykorzystaniem trybu Dolby Digital, współpracuje również z telewizorami 4K. Wyposażony jest też w funkcję poprawy jakości głosów oraz moduł Bluetooth.

Sonos Ray Soundbar All-in-one AirPlay2 SONOS

Efektowny, nowoczesny model, który ma formę listwy. Zapewnia krystalicznie czysty dźwięk przestrzenny, a także wyposażony jest w technologię Trueplay pozwalającą na optymalizację dźwięku zależnie od pomieszczenia.

Dodaj opinię