3 bezprzewodowe narzędzia, które warto mieć w domowym warsztacie

5/5 - (1 vote)


Wielu mężczyzn lubi od czasu do czasu zająć się majsterkowaniem, dlatego też chętnie inwestuje w nowe urządzenia. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się obecnie bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe, które nie wymagają dostępu do gniazdka z prądem oraz nie emitują żadnych spalin. Na które produkty warto zwrócić uwagę podczas następnych zakupów?

Bezprzewodowa szlifierka kątowa sprawdzi się nawet w trudnych warunkach

Szlifierka kątowa to urządzenie, które może przydać się nie tylko do szlifowania, ale także do cięcia i polerowania. To dość niewielkie urządzenie umożliwi przecięcie lub docięcie prętów, blachy, betonu, płytek czy też kamienia, a ponadto poradzi sobie z zeszlifowaniem starej farby. Przeprowadzenie drobnych i większych remontów bez szlifierki mogłoby być dość karkołomnym przedsięwzięciem.

Wyróżniającym się na rynku produktem jest nowoczesna szlifierka kątowa Panasonic, którą oferuje sklep akumocny.pl. Jej mocną stroną jest bezprzewodowość możliwa dzięki zastosowaniu wysokiej jakości akumulatora litowo-jonowego o dużej wydajności. Narzędzie może również pochwalić się silnikiem ze 150% większą mocą, prędkością i odpornością na obciążenia. Urządzenie jest ponadto wyposażone w szereg funkcji zapewniających pełne bezpieczeństwo pracy.

Wiertarki w wersji wielofunkcyjnej

Współcześni klienci są zakochani w urządzeniach wielofunkcyjnych, dlatego większość sklepów oferuje wiertarko-wkrętarki. Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na narzędzia tego typu od firmy Panasonic, która jest jednym z liderów branży. W internetowym sklepie Akumocny można znaleźć wiele produktów ze specjalną technologią Tough Tool IP, która umożliwia pracę w warunkach wysokiego zapylenia i wilgotności bez ryzyka zniszczenia sprzętu.

Dość ciekawą propozycją dla specjalistów od montażu oraz instalacji może być młotowiertarka Panasonic, która pozwala na wykonanie nawet 250 kołkowań lub otworów przy jednorazowym ładowaniu. Bezprzewodowe urządzenie można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, zwłaszcza że jest wyjątkowo lekkie, kompaktowe i w pełni przygotowane do pracy w pyle i wilgoci.

Pilarka tarczowa do prawie każdego rodzaju materiału

Nowoczesna, bezprzewodowa pilarka tarczowa Panasonic od Akumocny to narzędzie wielofunkcyjne, które idealnie nadaje się do cięcia drewna, metalu, tworzyw sztucznych oraz innych materiałów. Użytkowy czas ładowania wynosi zaledwie 65 minut i pozwala na majsterkowanie w dowolnym miejscu, nawet bez dostępu do prądu. Urządzenie jest wyposażone w specjalną lampkę LED i rowek prowadzący, które ułatwiają precyzyjne cięcie.

Pilarka tarczowa dzięki swoim ergonomicznym kształtom zapewnia pełną kontrolę nad narzędziem, wygodę użytkowania oraz minimalne zmęczenie osoby obsługującej. Trzydrożny układ odprowadzania pyłu chroni przed zapyleniem, natomiast czujnik ogniw akumulatora zapobiega przegrzaniu oraz nadmiernemu rozładowaniu pilarki. Praca z takim urządzeniem to czysta przyjemność.

fot. materiały prasowe

Dodaj opinię